Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Grapin – antioxidanty Zobrazit větší

Grapin – antioxidanty, 60 kapslí exp.08/2018

Nový produkt

Snižuje riziko nemocí srdce a cév. Směs antioxidantů ze standardizovaného extraktu přímořské borovice obsahující 70 % zdraví prospěšných proanthokyanidinů (POC) a prášku ze slupek, semínek a stonku révy vinné.  

Více informací

229,50 Kč s DPH

-50%

459,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Borovice přímořská (Pinus pinaster) má silný antioxidační účinek, snižuje riziko nemocí srdce a cév.

Směs antioxidantů ze standardizovaného extraktu přímořské borovice obsahující 70 % zdraví prospěšných proanthokyanidinů (POC) a prášku ze slupek, semínek a stonku révy vinné.  Borovice přímořská je přírodní antioxidant, který chrání buňky před oxidačním stresem.

 

Borovice přímořská

Borovice přímořská obsahuje zdraví prospěšné proantokyanidiny. Tyto zdraví prospěšné látky obsahuje červené víno, bobulovité ovoce, čaj, luštěniny, cibule, petržel, semínka vinných hroznů. Více zde.

Pozitivní účinek nespočívá jen v regulaci cholesterolu a snížení tuků v krvi, snížením oxidačního stresu (antioxidační účinek) a snížením chronického zánětu. Snižuje se tendence ke shlukování krevních destiček (agregace), kdy zvýšená srážlivost se významně podílí na zužování cév, riziku infarktu myokardu a mozkové mrtvice.

Polyfenoly, kam patří proanthokyanidiny, mají též protirakovinný účinek, což je prokázáno v laboratorních pokusech a studiích.

 

Složení: borovice přímořská (Pinus pinaster) standard. extrakt z kůry 50 mg, réva vinná (Vitis Vinifera) prášek ze stonků, slupek, semínek – 250 mg, kapsle – rostlinná celulóza

Dávkování: 2 kapsle 2 x denně po dobu jednoho týdne, poté 1 kapsli 2 x denně.

Balení: 60 vegetariánských kapslí

Upozornění: nevhodné pro děti

Doplněk stravy. Kvalitní standardizovaný extrakt z borovice.