Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Enterosgel tuba 225 g

Nový produkt

Enterosgel má velmi výrazný detoxikační účinek a zabezpečí kompletní detoxikaci organismu, upravuje stolici, evidentně zlepší funkci slinivky, jater, ledvin a normalizuje hodnoty krve a moče. Očistí střevní sliznici, ochrání ji před poškozením a umožní obnovení střevní mikroflóry. Enterosgel rovněž sníží alergické reakce organismu.

Více informací

395,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

ENTEROSGEL je originální doplněk stravy na bázi organického křemíku,

  • je určený k odstranění toxických látek z organismu
  • pozitivně ovlivňuje průběch různých onemocnění
  • je prospěšný u onemocnění z oblasti: alergologie, dermatologie, gastroenterologie, gynekologie, hepatologie, chirurgie, onkologie, psychiatrie, stomatologie a urologie
  • je vhodný pro detoxikaci organismu při hubnoucích kúrách a při odvykacích kúrách (léčba závislostí)
  • chrání organismus před nežádoucími účinky alkoholu

Existuje přes 200 odborných lékařských studií mapujících účinky ENTEROSGELU.


ENTEROSGEL je jemný gel bez chuti a zápachu, který se dá přímo spolknout nebo snadno rozmíchat v nápoji a vypít. Je to gel kyseliny metylkřemičité, která vytváří molekulární pórovitou strukturu (podobnou houbě), která je schopna vázat a odstraňovat převážně středněmolekulární toxické látky.

Působí v zažívacím traktu, kde na sebe váže středněmolekulární látky: toxické sloučeniny, rozkladné produkty, cholesterol, toxické produkty, které poškozují sliznici žaludečního a střevního traktu, alergeny, choroboplodné bakterie a virusy. Obnovuje přirozenou střevní mikroflóru. Neváže stopové prvky a jiné užitečné látky. Sám se nevstřebává a spolu s navázanými toxickými látkami je vyloučen z organismu, nemá nežádoucí účinky.


Kdy ENTEROSGEL pomáhá?

Hubnutí a ENTEROSGEL

Je známo, že při hubnoucích kúrách se uvolňuje do organismu zvýšené množství toxických látek a odpadních produktů metabolismu. To může vést k nevolnostem a jiným nepříjemným stavům, které mohou vyústit i v neúspěch procesu hubnutí.

Proto je velmi vhodné užívat během hubnutí detoxikační doplněk stravy ENTEROSGEL, který pomáhá účinné odvádět nežádoucí látky z organismu.

 

Dermatologie, péče o pleť a ENTEROSGEL

Základem mnoha alergických kožních onemocnění a výskytu vyrážek na pleti  je často přecitlivělost na různé látky obsažené v potravě. 

Při atopické dermatitidě (dětský ekzém, neurodermitida) a při lupénce (psoriáza) v různých stadiích  pomáhá užívání ENTEROSGELU snižovat svědění a další projevy zánětu.

ENTEROSGEL váže alergeny a proto se užívaní detoxikačního doplňku stravy ENTEROSGEL při dermatologických onemocněních a "nečisté" pleti jeví jako velice užitečné. 

Užívání ENEROSGELU pomáhá získat a udržet čistou a zdravou pleť.

 

Antibiotika a ENTEROSGEL

Antibiotika ničí patogenní bakterie i normální mikroflóru střevního traktu. Když bakterie hynou, uvolňují se do střevního traktu endotoxiny. Pokud se endotoxiny vstřebávají do krve, pak zhoubně působí na celý organismus a komplikují a prodlužují proces uzdravení. Proto je třeba po 2–3 hodinách po užití antibiotik vzít 2-3 dávky (kávové lžičky s kopečkem) ENTEROSGELU, který jako houba do sebe nabere endotoxiny a nenechá je, aby se vstřebaly do krve. Zátěž organismu se snižuje a uzdravení nastane rychleji.

 

Gastritidy, gastroduodenitida a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL je vhodný při vředových obtížích, protože vytváří nepříznivé podmínky pro růst bakterií Helicobacter pylori, které se významně podílejí na vzniku tohoto onemocnění. ENTEROSGEL také vázáním a odváděním toxinů vytváří příznivé podmínky pro hojení postižené sliznice žaludku nebo dvanáctníku. ENTEROSGEL se užívá 3krát denně 30 minut před jídlem (nejméně 1 hodinu před požitím léků nebo po něm).

 

Gynekologie a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL se doporučuje jako doplněk při léčbě akutních a chronických kvasinkových, plísňových, bakteriálních a virusových vaginálních infekcí.

 

Těhotenství a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL odstraňuje toxické látky z těla přes střevní trakt a tím snižuje zatížení jater a ledvin. Neodebírá z organismu matky vitamíny, trávicí fermenty, aminokyseliny a imunoglobuliny. Neokrádá ani matku, ani plod. Proto je vhodný při normálním i komplikovaném těhotenství.

 

Alkohol a ENTEROSGEL

ENTEROSGEL pevně váže alkohol v žaludečním a střevním traktu a pomáhá tak jeho vyloučení z organismu. Je užitečný ve všech případech, kdy je třeba se zbavit škodlivého vlivu alkoholu.

 

Cukrovka a ENTEROSGEL

Při cukrovce druhého typu je doporučeno užívání ENTEROSGELU 3krát denně.

 

Helmintózy a ENTEROSGEL

Při léčbě helmintóz (roupy, škrkavky, tasemnice) dochází k uvolňování toxických látek z těl ničených cizopasníků do trávicího traktu. ENTEROSGEL tyto toxiny v trávicím traktu naváže a vyloučí je z organismu – tím se snižuje zátěž organismu při léčbě.

 

ENTEROSGEL je bezpečný - z trávicího traktu se nevstřebává a do 12 hodin je zcela vyloučen z organismu.

 

Enterosgel a drogy - odstranění alkoholové intoxikace a drogové nebo alkoholové závislosti je dost problematické, protože je porušena čistící funkce jater a ledvin. Proto je při jakékoliv terapii alkoholiků a drogově závislých na prvním místě celková detoxikace organismu.

Je třeba vědět, že při akutních intoxikacích způsobených perorálními drogami nebo alkoholem je nevyhnutelná okamžitá eliminace drogy ze žaludku, střev a krve. Použití perorálních enterosorbentů je mnohem levnější než infúzní či jiná hemosorbce, a navíc neinvazívní a stejně efektivní. Při detoxikaci skupiny lidí drogově závislých Enterosgelem, se biologické hodnoty krve upravovaly za 3-4 dny.

Enterosgel se v Rusku používá na mnoha klinikách na úvod léčby nejrůznějších onemocnění, neboť téměř všechny mají na začátku společného jmenovatele, tím je oslabená imunita z důvodu intoxikace.


Dávkování: Užívá se 1 x denně 1 čajová lžička 2 hodiny před nebo po jídle či lécích.