Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

SOFIA - krém s včelím jedem a bylinnými oleji a extrakty Zobrazit větší

SOFIA - gel s včelím jedem a bylinnými oleji a extrakty

Nový produkt

K prohřátí a zlepšení prokrvení kloubů a svalů, při bolestivé artróze, osteochondróze, revmatismu, zánětech míšních nervů, kloubních onemocněních různého původu a při ukládání solí, jako podpůrný prostředek u tradičních způsobů léčení kloubních onemocnění.

Více informací

240,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Sofia- gel z včelím jedem se používá při bolestivé artróze a osteochondróze, revmatizmu, zánětech míšních nervů, k prohřátí a zlepšení prokrvení kloubů a svalů, kloubních onemocněních různého původu a při ukládání solí, jako podpůrný prostředek u tradičních způsobů léčení. Obsahuje rakytníkový, olivový a cedrový olej, extrakty z mnoha bylin.

Je známo, že pomocí včelího jedu se zbavil dny car Ivan Hrozný a vladař Karel veliký. Gel s včelím jedem Sofia je vysoce kvalitní prostředek, který si získal velké uznání v Rusku i zahraničí. Podle statistických údajů dochází u 60% lidí ve věku kolem 30 let ke změnám v kloubech a v páteři. Narušení látkové výměny v tkáních kloubu vedé k ukládání solí, narušení kloubního povrchu, rychlému opotřebení chrupavky a snížení množství kloubního mazu. Jestliže tyto procesy probíhají v páteři, dojde k rozvoji mezipáteřní osteochondrózy. Pokud se k tomu připojí infekce a zánět, způsobuje to artritidu, polyartritidu, revma. Provedené klinické zkoušky prokázaly vysokou účinnost gelu sofia s včelím jedem při otocích a zánětech spojených se změnou počasí a jinými faktory. Kromě toho krém napomáhá normalizaci látkové výměny v kloubech, zlepšuje výživu tkání, obnovuje pohyblivost kloubů a zvětšuje rozsah pohybu.

Složení: včelí jed, voda obohacená ionty stříbra (koloidní stříbro), mumio, rakytníkový olej, cedrový olej, olivový olej, včelí vosk, heřmánek, kostivál, třezalka, bosfélie, extrakt z kalísie - zlatý vous, lopuch, devětsil, jalovec, aloe barbadensis, šalvěj, borovice lesní, bříza bílá, kopřiva, pelyněk, vitamíny A, E. D-pantenol.

Způsob použití: gel se nanáší krouživými pohyby po dobu 3-5 minut do úplného vstřebání 2-3x denně. Pro zesílení účinku zateplit vlněnou látkou. Délka kúry: 3-5 týdnů.

Obsah: 75ml