Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Šungit balzám 75ml

Nový produkt

Použití při osteochondróze, zánětu míšního kořene, zánětu žil a cév, zánětu šlach, artritidě, artróze různého původu, účinný proti ukládání solí v těle.

Více informací

230,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Balzám Šungit, jehož základní složkou je šungit, obohacený o extrakty bylin, má protizánětlivé účinky, odstraňuje otoky, uklidňuje, zmírňuje bolest, zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních.

Šungit je přírodní minerál se zvláštní krystalickou mřížkou, jejímž základem je uhlík. A uhlík, jak známo, je základem života na Zemi. Tento nerost jako jediný na Zemi obsahuje léčebné fullereny (objevené v roce 1985), nový typ molekulární formy uhlíku, jehož molekuly obsahují magické atomové číslo C60. Skupina anglických vědců za jeho objevení získala Nobelovu cenu. Fullereny díky své struktuře mají řadu jedinečných fyzikálních a chemických vlastností včetně silných léčebných a ochranných účinků.

Petr Veliký si všiml schopnosti šungitu čistit vodu. Podle carských předpisů každý granátník musel mít v ranci břidlicový kámen a dávat si ho do kotlíku s vodou jako desinfekci. Šungit zachránil mnoho vojáků při epidemiích dyzentérie v průběhu poltavské bitvy.

Až v současné době se podařilo ještě víc poodhalit roušku skrývající celý komplex výjimečných rysů šungitu, díky nímž může být plným právem nazýván „kamenem zdraví“ nebo „lékem 21. století“.


Použití:

  • při osteochondróze
  • zánětu míšního kořene
  • artritidě
  • artróze různého původu
  • účinný proti ukládání solí v těle.


Složení: voda obohacená o ionty stříbra, emulzní vosk, šungitový prach, mumio, cedrový olej, olej z pšeničných klíčků, olejové extrakty aloe vera, žen-šen, pelyňek, vitanol.

 

Způsob použití: vtírat do postižené oblasti těla a kloubů 2-3x denně, poté zabalit do vlněné látky. V průběhu 3-5 týdnů.

Pokud Vás zajímají informace o šungitu, přečtěte si kliknutím tento text.


Obsah: 75ml