Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Sleva! Rybí tuk Omega 3 (100 kapslí) Zobrazit větší

Rybí tuk Omega 3 (100 kapslí) exp. 4/2017

Nový produkt

Rybí tuk obsahuje nenasycené Omega–3 kyseliny prospěšné pro organismus. Podporují činnost mozku i zraku, pomáhají udržovat normální hladinu trigyceridů v krvi Příznivě ovlivňují srdeční a cévní funkce, stav kloubů i obranyschopnost. Chrání kůži před UV zářením a udržuje její dobrý stav.

Více informací

119,00 Kč s DPH

-30,00 Kč

149,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Rybí tuk a olej je známý jako zdroj esenciálních kyselin, které dokáží příznivě ovlivňovat funkci srdce a krevního oběhu, působí proti kornatění cév, mají pozitivní vliv na funkci mozku. Rybí tuk podporuje zdravý vývoj pokožky a je nepostradatelný i pro správný vývoj plodu dítěte v těle matky.

Vědci objevili kyselinu Omega 3, když studovali původ zdraví grónských Eskymáků. Jejich odolnost vůči zejména srdečním chorobám bylo těžké vysvětlit. V Grónsku je přibližně 500krát nižší výskyt srdečního infarktu. Výzkumníci se domnívali, že v eskymáckej potravě musí být nějaký další faktor, který může být klíčem k poznání. A měli pravdu. Zjistilo se, že rybí olej je bohatý na Omega 3 nenasycenou kyselinu a každá nová studie dokázala schopnosti této důležité skupiny mastných kyselin léčit lidské tělo.

 

Použití:

  • jako antioxidant a posilující prostředek
  • má antisklerotický účinek
  • podporuje metabolismus a funkci zažívacího systému
  • povzbuzuje regeneraci organismu
  • je vhodný při celkovém oslabení a únavě 

 

 

Dávkování: 2 tobolky 1–2x za den.

Obsah: tobolky 100 ks po 3g

Složení: rybí tuk 100%