Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Cedr - 100% esenciální olej

Nový produkt

Ušlechtilé aroma atlaského cedru má antiseptické, protizánětlivé a baktericidní účinky. Tonizuje nervový systém, odstraňuje nervozitu a nepohodlí mysli, zvyšuje rozumovou a fyzickou aktivitu, vrací pocit sebejistoty. Olej atlaského cedru zrychluje proces obnovení energie, zrychluje rekonvalescenci, energeticky povzbuzuje, má prohřívací účinky a zesiluje erotické prožitky.

Více informací

130,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Ušlechtilé aroma atlaského cedru má antiseptické, protizánětlivé a baktericidní účinky. Tonizuje nervový systém, odstraňuje nervozitu a nepohodlí mysli, zvyšuje rozumovou a fyzickou aktivitu, vrací pocit sebejistoty. Olej libanonského cedru zrychluje proces obnovení energie, zrychluje rekonvalescenci, energeticky povzbuzuje, má prohřívací účinky a zesiluje erotické prožitky.
 

Atlaský cedr pochází z pohoří Atlas v Maroku a Alžírsku. Dorůstá v dobrých podmínkách do výšky až 15 m.

Složení: olej z atlaského cedru (Cedrus atlantica)Použití: do aroma lampy 1 kapku, do vany 1-2 kapky, na masáže 2-3 kapky, aromatizace kosmetických přípravků a šamponu 1-4 kapky na flakon.Upozornění: nepoužívat při individuální nesnášenlivosti na cedr, chránit oči, nepoužívat v těhotenství a při zvýšené srážlivosti krve.

Skladujte na tmavém místě, při teplotě 5-25° CZemě původu: Rusko