Nejprodávanější produkty

Prohlédnuté produkty

Šungitový přívěšek - kapka 3 x 5cm

Nový produkt

Šungitový přívěšek s měděným průvlakem pro zavěšení. Šperky ze šungitu se mohou použít k ošetření čaker, doplňení energie, harmonizaci a posílení organizmu. Trvalé nošení šungitových přívěsků a náhrdelníků se doporučuje jako doplněk léčby při poruchách štítné žlázy, syndromu chronické únavy, lupence a jiných kožních problémech.

Více informací

370,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Šperky ze šungitu se mohou použít k doplňení energie čaker a harmonizaci a posílení organizmu. Kontaktem povrchu kůže a šungitu se pozitivně ovlivňuje voda obsažená v organismu. Trvalé nošení šungitových přívěsků a náhrdelníků se doporučuje jako doplněk léčby při poruchách štítné žlázy, syndromu chronické únavy, lupence a jiných kožních problémech.

Šungit

  • dezinfikuje a čistí vodu - absorbuje a odstraňuje z vody těžké kovy, železité přísady, organické sloučeniny, mikroby; obohacuje vodu stopovými prvky, mění její energeticko-informační strukturu, nabijí ji a aktivuje
  • efektivně pohlcuje elektromagnetické záření, neutralizuje GPZ a technogenní vlivy
  • zlepšuje mikroklima, harmonizuje prostředí, dodává energii a silu
  • má léčivé, hojivé a dezinfekční účinky

 

Rozměry přívěšku: cca 3 x 5 cm veliké kapky silné 1 cm. Měděný průvlak průměru 2mm pro zavěšení.
 

Poznámka: rozměry jednotlivých přívěšků se mírně liší protože se jedná o ruční práci a každý přívěšek je originál.

 

Co je to šungit?

Šungit je 2 miliardy let stará polyminerální uhlíková hornina, jehož jediné naleziště se nachází v Karélii, v severozápadním Rusku u  Oněžského jezera. Šungit má značně neobyčejné složení, strukturu, fyzikální a chemické vlastnosti, má záhadný původ a široké spektrum využití. Vědecké výzkumy prokázaly řadu úžasných vlastností šungitu. Jedná se nejen o léčivé kameny, ale i rušičky geopatogenních zón a kameny pro úpravu vody.

 

Další výrobky ze šungitu naleznete zde v sekci šungit.

Přečtěte si také text o šungitu na české Wikipedii.