Nejprodávanější produkty

Slevy

Prohlédnuté produkty

Ginkgo biloba - Jinan dvoulaločný (sušený list)

Nový produkt

Ginkgo biloba zlepšuje důležité mozkové funkce, jako jsou učení, paměť, bystrost, zpracovávání informací. Listy jsou významné při prevenci a léčbě předčasné senility, demence, poškození mozku a poruch vnímání. Pozitivně též působí na vysoký krevní tlak (hypertenzi), anginu pectoris, příznivě ovlivňuje periferní části krevního oběhu (efekt studených končetin které prokrvuje)

Více informací

67,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Více informací

Ginkgo biloba zlepšuje důležité mozkové funkce, jako jsou učení, paměť, bystrost, zpracovávání informací. Listy jsou významné při prevenci a léčbě předčasné senility, demence, poškození mozku a poruch vnímání. Pozitivně též působí na vysoký krevní tlak (hypertenzi), anginu pectoris, příznivě ovlivňuje periferní části krevního oběhu (efekt studených končetin které prokrvuje). Zlepšuje mozkové funkce jako je paměť, učení, zlepšuje soustředění. Pomáhá prokrvovat končetiny při efektu studených rukou a nohou.

 

Používá se při léčení:

  • Poruch paměti
  • Závratí
  • Alzheimerovy choroby
  • Žilní nedostatečnost
  • Bércové vředy
  • Náhlá mozková příhoda

     

Je vynikajícícm preventivním prostředkem proti náhlým mozkovým příhodám a také proti infarktu myokardu. Byly zjištěny též účinky protialergické, zejména při léčbě astmatu

 

Užití:

Jednu zarovnanou polevkovou lžíci listů zalejeme 3dcl vrouci vody, necháme v zakryté nádobě louhovat 10 minut. Pro zesílení účinků je možné i mírně povařit. Pijeme teplé nebo studené.

 

Z historie:

Strom pochází ze severozápadní Číny a v třetihorách byl pravděpodobně rozšířen po celé severní polokouli. Jedna se o jeden z nejstarších, dosud žijících rostliných druhů, tzv. živoucí fosilie.